271 відгук

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (68) 384-29-91
+380 (95) 644-66-94
Маріуполь, Україна
Схемы под бисер от компании "МИКаА"

Перед якою іконою Божої Матері про що моляться

Список ікон Богородиці і про що прийнято молитися:

Ікона Божої Матері "Благодатне Небо" - моляться про скерування на шлях, що веде до спасіння і спадщини Царства Нєбєснаго - день святкування 6 (19) березня.

Ікона Божої Матері "Боголюбська" - моляться при епідемії морової виразки, чуми, холери - день святкування 18 (1) червня.

Ікона Божої Матері "Стягнення Загиблих" - - Їй моляться про здоров'я, благополуччя і щастя дітей, а також про повернення в сім'ю заблудших чад (діти, які потрапили в секту, піддалися сильній наркотичної та алкогольної залежності тощо).
А так само моляться при головному та зубному болю, пропасниці, хвороби очей, про напоумлення відпалих від віри православної, конаючих дітей, про благодатному шлюбі і від пристрасті до винопиття - день святкування 5 (18) лютого.

Ікона Божої Матері "Володимирська" - звертаються тоді, коли потрібно прийняти важливі для багатьох людей рішення, також їй моляться перед важливими подіями в житті. Часто до Володимирської Ікони Божої Матері звертаються, коли країна в небезпеці.
А так же прийнято молитися про позбавлення від нашестя чужоплемінних, про зміцнення православної віри, про збереження від єресей і розколів, про умирении ворогуючих, 23 (6) червня.

Ікона Божої Матері "Всіх Скорботних Радість" - моляться всі ображені, пригноблені, стражденні, які страждають припадками, раслабление рук, болезнию горла, туберкульоз - день святкування 24 (6) жовтня.

Ікона Божої Матері "Всецариця"(Пантасса) - моляться про зцілення при ракових захворюваннях. Надає могутню зцілююче вплив. Їй моляться про позбавлення від хвороб, в тому числі невиліковних. Також їй моляться батьки про позбавлення своїх дітей від різного роду залежностей.

Ікона Божої Матері "Грузинська" - моляться при епідемії морової виразки, чуми, про зцілення страждають сліпотою, глухотою - день святкування 22 (6) серпня.

Ікона Божої Матері "Державна" - прийнято молитися про правду, сердечної радості, нелицемірній любові один до одного, про мир у країні і збереження Росії - день святкування 2 (15) березня.

Ікона Божої Матері "Достойно Є" - моляться при душевних і тілесних хворобах, при закінченні всякого справи - день святкування 11 (23) червня.

Ікона Божої Матері "Живоносне Джерело" - моляться стражденні тілесними недугами, пристрастями і душевними хворобами, які звертаються до Неї з вірою, отримують зцілення - день святкування світла П'ятниця.

Ікона Божої Матері "Знамення" - Їй моляться про збереження миру і дружби у родині, захист від недоброзичливців, чарів і чаклунства.
Так само моляться про зцілення від сліпоти, холери - день святкування 8 (21) вересня.

Ікона Божої Матері "Іверська" - звертаються з проханнями про достатку, захисту від темних сил, хвороб, наклепу і ворогів. Це ікона – берегиня. Так само моляться про позбавлення від різних напастей і втішення в бідах, від пожежі, про примноження родючості землі - день святкування 12 (25) лютого (святкується у Вівторок Світлої Седмиці).

Ікона Божої Матері "Єрусалимська" - прийнято молитися при пожежі, епідемії холери, про позбавлення від падежу худоби, про зцілення від сліпоти, паралічу - день святкування 12 (25) жовтня.

Ікона Божої Матері "Іллінській-Чернігівська" - моляться про зцілення від паралічу, віспи, хвороби ніг, нападу темних сил, від раптової смерті - день святкування 16 (29) березня.
Ікона Божої Матері "Казанська" - звертаються з проханням зберегти рідних і близьких, які беруть участь у військових діях.
А так само моляться про прозріння сліпих очей, про позбавлення від нашестя чужоплемінних, є заступницею у важкі часи, їй благословляють молодят - день святкування 8 (21) липня 22 (4) жовтня.

Ікона Божої Матері "Калузька" - моляться страждають недугою розслаблення, хворобою вух,слуху - день святкування 2 (15) вересня.

Ікона Божої Матері "Козельщанская" - прийнято молитися при різних тілесних пошкодженнях, травмах - день святкування 21 (6) лютого.

Ікона Божої Матері "Годувальниця" - моляться матері-годувальниці і при пологах, допомагає зберегти здоров'я новонародженого. Також її просять про те, щоб у матері було досить молока, щоб вигодувати немовля. - день праднования 12 (25) січня.

Ікона Божої Матері "Муромская" - моляться про дарування духа розуму, благочестя, милосердя, лагідність, чистоти і правди, про збереження граду і християнської країни - день святкування 12 (25) квітня.

Ікона Божої Матері "Неопалима Купина" - рятує будинку почитали і моляться Їй від пожеж - день святкування 4 (17) вересня.

Ікона Божої Матері "Нев'янучий Цвіт" - прийнято молитися про збереження чистої і праведного життя. Також вона допомагає правильному виборі чоловіка або дружини. Чистий полум'яна молитва до цієї ікони допомагає в розв'язанні складних сімейних проблем. Відбувається багато зцілень хворих - день святкування 3 (16) квітня.

Ікона Божої Матері "Невипивана Чаша" - У цієї ікони просять про зцілення від згубних залежностей, таких як пияцтво, наркоманія, азартні ігри. Знаходиться в храмі Успіння Пресвятої Богородиці - день святкування 5 (18) травня.

Ікона Божої Матері "Несподівана Радість" - До неї звертаються з проханнями простити гріхи, зцілити від хвороб (зокрема, від хвороб вух і від глухоти). Просять про здоров'я дітей, про збереження шлюбу в любові та злагоді. - день святкування 9 (22) грудня.

«Остробрамська» допомагає знайти і зберегти щастя подружньої пари. Також їй моляться про те, щоб сторонні люди не втручалися у відносини молодят.
Для захисту будинку встановлюється навпроти вхідних дверей.

Ікона Божої Матері "Відрада і Втіха" - моляться про зцілення від недуг - день святкування 21 (3) січня.

«Відчайдушних єдина надія» - Її просять про процвітання і благополуччя. Ще вона допомагає врятуватися від розпачу й знайти вихід з різних життєвих потреб.

Ікона Божої матері «Помічниця в пологах» - (помічниця В пологах) - прийнято молитися про допомогу в пологах, благополучної вагітності, про те, щоб мати і майбутній дитина були здорові.

Ікона Божої Матері "Почаївська" - моляться про охорону від єресей і розколів, від навали чужоплемінних, про зцілення від сліпоти як тілесною, так і духовною, про звільнення з полону - день святкування 23 (5) липня.

Ікона Божої Матері "Призри На Смирення" - моляться про зцілення від сліпоти, холери - день святкування 16 (29) вересня.

Ікона Божої Матері "Семистрельная" - На цій іконі зображена Богородиця, пронизана сім'ю стрілами – трьома з правою і чотирма з лівого боку. Ця ікона має відому різновид під назвою «Пом'якшення Злих Сердець». Їй моляться про примирення ворогів, про відновлення миру в родині і між близькими людьми. Її можна брати з собою на важливі справи. Існує традиція поміщати її напроти дверей, щоб всі вхідні її бачили. Так само моляться про зцілення від холери, кульгавості і розслаблення. Знаходиться у храмі Різдва Пресвятої Богородиці (Нікітський).- день святкування 13 (26) серпня.
Ікона Божої Матері "Скоропослушниця" - Образ був написаний у Х столітті. Перед цією іконою моляться, коли потрібна швидка і невідкладна допомога, а також про зцілення від душевних і тілесних недуг, у тому числі від паралічу, сліпоти, онкології. Так само моляться при багатьох недугах - сліпоти, кульгавості, розслабленні, що знаходяться в полоні, потрапили в аварію. Знаходиться в храмі на честь Василя
Блаженного - день святкування 9 (22) листопада.

Ікона Божої Матері "Слово Плоть Бисть" - моляться очікують дитини і при важких пологах - день святкування 9 (22) березня.

Ікона Божої Матері "Рятівниця Потопаючих" - звертаються ті, яким доводиться вручати себе у владу водної стихії - день святкування 20 (2) грудня.

Ікона Божої Матері "Спорительниця Хлібів" - прийнято молитися про позбавлення від засухи, загибелі хлібів, голоду - день святкування 15 (28) жовтня.

Ікона Божої Матері "Споручниця Грішних" - моляться під час гріховного затьмарення, у всякому зневірі, отчании й скорботи сердечної, допомагає вимолити прощення своїх гріхів перед Господом. - день святкування 7 (20) березня.

Ікона Божої Матері "Страсна" - моляться про зцілення від холери, сліпі і раслабленные, від пожежі - день святкування 13 (26) серпня.

Ікона Божої Матері "Тихвинська" - звертаються з проханнями вказати вірний шлях і зберегти людину в дорозі. Ця ікона – дороговказниця. Так само моляться про прозріння сліпих, зцілення біснуватих, при хворобах дітей, розслабленні суглобів, при паралічі, падучої хвороби, від навали чужоплемінних - день відзначення 26 (9) червня.

Ікона Божої Матері "Толгская" - моляться про позбавлення від засухи, безбожництва -день святкування 8 (21) серпня.

Ікона Божої Матері "Трьох Радостей" - прийнято молитися про виправдання звинувачених, про звільнення з полону, про повернення втраченого - день відзначення 26 (8) грудня.

Ікона Божої Матері "Троєручиця" - моляться при хворобах рук, ніг, душевному неспокойствии, при пожежі. Знаходиться в Нікольському храмі Калуга - день святкування 28 (11) червня.

Ікона Божої Матері "Розчулення" - шанована ікона преподобним Серафимом Саровським, по вірі просять дає їм зцілення. Прийнято молитися про благополучний, щасливий і гідному заміжжя, про гарних наречених. - день святкування 28 (10) липня 19 (1)липня.

Ікона Божої Матері "Утамуй Моя Печалі" - моляться про позбавлення від хвороб і скорбот тілесних, від гріховних пристрастей, обуревающих серце людини - день святкування 25 (7) січня.

Ікона Божої Матері "Феодорівська" - моляться при важких пологах - день святкування 14 (27) березня.

Ікона Божої Матері "Цілителька" - Ікона належить до числа найбільш давніх і шанованих. Перед нею моляться про зцілення душі і тіла. Вона оберігає від різних напастей, бід, скорботи, вічного засудження, піклується про звільнення з ув'язнення. Знаходиться в Нікольському храмі Калуга - день святкування 18 (1) вересня.

Ікона Божої Матері "Чернігівська" - моляться страждають недугою біснування і при хворобі очей - день святкування 1 (14) вересня.

Беременость і пологи
Ікона Божої матері «Помічниця в пологах» - (помічниця В пологах) - прийнято молитися про допомогу в пологах, благополучної вагітності, про те, щоб мати і майбутній дитина були здорові.

Ікона Божої Матері "Годувальниця" - моляться матері-годувальниці і при пологах, допомагає зберегти здоров'я новонародженого. Також її просять про те, щоб у матері було досить молока, щоб вигодувати немовля. - день праднования 12 (25) січня.

Заміжжя
Ікона Божої Матері "Нев'янучий Цвіт" - прийнято молитися про збереження чистої і праведного життя. Також вона допомагає правильному виборі чоловіка або дружини. Чистий полум'яна молитва до цієї ікони допомагає в розв'язанні складних сімейних проблем. Відбувається багато зцілень хворих - день святкування 3 (16) квітня.

Ікона Божої Матері "Розчулення" - шанована ікона преподобним Серафимом Саровським, по вірі просять дає їм зцілення. Прийнято молитися про благополучний, щасливий і гідному заміжжя, про гарних наречених. - день святкування 28 (10) липня 19 (1)липня.

Ікона Божої Матері "Несподівана Радість" - До неї звертаються з проханнями простити гріхи, зцілити від хвороб (зокрема, від хвороб вух і від глухоти). Просять про здоров'я дітей, про збереження шлюбу в любові та злагоді. - день святкування 9 (22) грудня.

Ікона Божої Матері "Знамення" - Їй моляться про збереження миру і дружби у родині, захист від недоброзичливців, чарів і чаклунства.
Так само моляться про зцілення від сліпоти, холери - день святкування 8 (21) вересня.

«Остробрамська» допомагає знайти і зберегти щастя подружньої пари. Також їй моляться про те, щоб сторонні люди не втручалися у відносини молодят. Для захисту будинку встановлюється навпроти вхідних дверей.

Свв. мученики Гурій, сам він і Авів
Святим мученикам моляться про заступництво сімейного вогнища, або коли чоловік ненавидить і жене свою дружину, про добрих стосунках у сім'ї.

Св. великомучениця Катерина
На Русі святої великомучениці Катерині особливо молилися дівчата - щоб попався хороший наречений. До допомоги святий вдавалися і при важких пологах.

Св. мучениця Параскева
Св. мучениця Параскева завжди шанували на Русі як помічниця у жіночих турботах, покровителька домашнього господарства, подателька гарних наречених, покровителька сільськогосподарських робіт. Їй особливо моляться під час сіяння і жнив хлібів. Святий моляться про зцілення дітей.

Св. прав. Богоотцы Іоаким і Анна
Ці святі до самої старості несли гірке неплодство, потім з благословення Божого народили Пресвяту Богородицю. Їм моляться в подружньому неплодстве або бесчадии. З давніх пір на Русі цим святим молилися перед початком сівби, про покровительство посівів, плодів, урожаю.

Св. князь Данило Московський
Моляться при складних житлових проблемах, про сімейне благополуччя, про раду та любові між чоловіком і дружиною, про наповнення свого житла, про збереження Москви.

«Петро і Февронія»
Їм моляться про благополуччя сімейного життя, народження дитини. Святим муромським чудотворцам моляться про дарування небесного благословення на що вступають у шлюб, і про збереження від сімейних негараздів і труднощів.
Знаходиться в церкві Дружин-Мироносиць.

Св. Архангел Рафаїл
Архангел Рафаїл - лікування Боже, цілитель людських недуг. Архангел Рафаїл допоміг Товії знайти наречену, і тому йому особливо моляться про щастя в шлюбі.
Захист і допомогу
Ікона Божої Матері "Знамення" - Їй моляться про збереження миру і дружби у родині, захист від недоброзичливців, чарів і чаклунства.
Так само моляться про зцілення від сліпоти, холери - день святкування 8 (21) вересня.

«Відчайдушних єдина надія» - Її просять про процвітання і благополуччя. Ще вона допомагає врятуватися від розпачу й знайти вихід з різних життєвих потреб.

«Остробрамська» допомагає знайти і зберегти щастя подружньої пари. Також їй моляться про те, щоб сторонні люди не втручалися у відносини молодят. Для захисту будинку встановлюється навпроти вхідних дверей.

Св. блаженна Матрона Московська
Свята матінка Матрона - велика Свята угодница нового часу. Блаженна передбачала, що після її смерті "через багато років люди дізнаються про мене і підуть натовпами за допомогою у свої жалі і з проханнями помолитися за них до Господа Бога, і я всім буду допомагати і всіх почую". Особливо святий моляться про полегшення тілесних хвороб, хвороби ніг, а також про будь-якої сімейної та побутової потребі

Св. князь Данило Московський
Моляться при складних житлових проблемах, про сімейне благополуччя, про раду та любові між чоловіком і дружиною, про наповнення свого житла, про збереження Москви.

 

 

 

 

 

 

 


Різні Святі
«Спас Нерукотворний» - ікона, що володіє сильною енергетикою. На ній зображений Спаситель, до якого слід звертатися з проханнями врятувати душу, вказати шлях істинний, зцілитися і позбутися від поганих думок. Милості можна просити як для себе, так і для інших, але спочатку потрібно покаятися і прочитати «Отче наш». Цей образ є в кожному храмі, але якщо хочете домогтися більш сильного ефекту, вирушайте в храм, названий його ім'ям.

«Спас Вседержитель» - Її просять зберегти членів сім'ї.

«Розп'яття» - допомагає захистити будинок від злодіїв і покарати злочинців.

«Спас в терновому вінку» - допомагає подолати всі перешкоди на шляху порятунку душі.

«СВЯТА ТРІЙЦЯ»
найпоширеніше зображення Святої Трійці належить преподобному Андрію Рубльову, але є й інші ікони. На іконі у вигляді трьох ангелів зображені Особи Святої Трійці – Отець, Син і Дух Святий. Це одна з основних ікон, які повинні бути в кожному будинку. Богу моляться за всіх потребах і всі проблеми.
«Трійця» - одна з чудотворних православних ікон, найголовніша святиня Троїце-Сергієвої Лаври. Біля неї моляться про найголовніше і важливе в житті, про те, що може вплинути на всю подальшу долю людини. Молитися біля неї треба людям, які втратили надію і не знаходять виходу із складної ситуації. Перед молитвою чітко продумайте своє прохання. Молитися Трійці потрібно після покаяння і піднесення хвали Господу.
Знаходиться в Троїцькому соборі Калуги.

«СЕРГІЙ РАДОНЕЗЬКИЙ»
Покровитель всіх учнів. Юнакові Сергію важко давалося навчання, і після гарячої молитви Бог послав йому Ангела у вигляді старця, який благословив юнака. Серед інших молитов викл. Сергію моляться про дітей, яким важко дається навчання. До молитов преподобного вдаються для стяжання смирення, позбавлення від гордині
Знаходиться у храмі Косьми і Даміана.

«МИКОЛА УГОДНИК ЧУДОТВОРЕЦЬ»
Улюблений святий православних. Є покровителем всіх мандрівників, водіїв, моряків, льотчиків. Тим, хто часто буває в дорозі або має професію, пов'язану з транспортом, неодмінно потрібно мати вдома цей образ. Мощі святого Миколи Угодника зберігаються в Італії. Святитель Миколай, архієпископ Мир Лікійських, один з найбільш шанованих на Русі святих, тому в народі його прозвали Угодник. Прославлений від Бога даром чудотворінь, зцілень. Йому моляться про допомогу в різних бідах, в нужді, влаштування долі дітей, про благополуччя в дорозі по суші і по морю, про допомогу у бідності і злиднях, від смутку та зневіри. Знаходиться в храмі Миколи Чудо-творця (Ніколо-Козинський).

«СЕРАФИМ САРОВСЬКИЙ»
Один з улюблених і шанованих в Росії святих. Все своє життя присвятив служінню Господу, заснував Дівєєвського жіночий монастир. Відомі численні випадки зцілення їм тяжкохворих. Потребують опори і підтримки звертаються до зображення святого старця за розрадою. Великий наставник, утішитель і цілитель, преподобний Серафим - швидкий помічник всім, що притікають до його допомоги. Йому моляться про примноженні любові до ближніх, про дарування безперестанної молитви про зцілення від усяких хвороб, особливо від хвороб ніг. Знаходиться в храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

«Віра, Надія, Любов» дарує людям мудрість, допомагає зміцнити в людських серцях віру, надію і любов, а також дає сили для подолання важких життєвих перешкод.

«Ангел-охоронець» - допомагає позбутися від потреби і хвороби кожному хрещеному християнину. Молячись цій іконі, людина звертається до свого Ангела-охоронителя, який рятує його від гріхів, бід і напастей.
Ангел хранитель - швидкий помічник в будь-якій нужді та хвороби.

Св. Архангел Гавриїл
Св. архистратиг Гавриїл - благовісник таємниць Божих і "служитель чудес"

Св. Архангел Рафаїл
Архангел Рафаїл - лікування Боже, цілитель людських недуг. Архангел Рафаїл допоміг Товії знайти наречену, і тому йому особливо моляться про щастя в шлюбі.

Св. благ. князь Олександр Невський
Моляться під час лиха і навали ворогів або про захист від нападу іноплемінників і іновірних.

Св. прав. Олексій, чоловік Божий
Син багатих і знатних батьків, він втік від матеріального достатку, жив на паперті храму, все життя терпів злидні і поневіряння. Цьому святому моляться про позбавлення гордині - св. Олексій мав глибоке смирення і духовну убогість. Також святому моляться від небезпеки укушения гада.

Преподобний Амвросій Оптинський
Моляться про пошуку духовної розсудливості і про напоумлення, коли не знаєш, як вчинити.

Преподобномученик архімандрит Амвросій (Астахов) Ховринский
Один з новомучеників Російських. Його шанований образ знаходиться в московському храмі ікони Божої Матері "Знамення" в Ховрине, де він служив останні 7 років перед своєю мученицькою смертю.

Св. благ. князь Андрій Смоленський
Цього святого особливо моляться про примноженні смирення і лагідності.

Св. прав. Артемій Веркольский
Праведному дана благодать молитися за всіх вдаються до його допомоги. Особливо звертаються при лихоманці або "трясовичной хвороби"

Преп. Афанасій Брестський
Преподобномученик Афанасій - захисник Православ'я, борець з унією. Нетлінні мощі святого були прославлені численними чудами та зціленнями.

Св. князі Борис і Гліб
Ці святі - перші російські мучеників і страстотерпців. Православна Церква шанує їх, постійно надають молитовну допомогу своїй рідній землі і стражденним хвороб, в тому числі і хворобами ніг. Святим моляться також про заступництво посівів та врожаю.

Св. великомучениця Варвара
Перед кінцем просила Господа, щоб кожен перед своєю смертю покаявся і причастився. За молитвами св. великомуч. Варвари подаються рясні лікування. Святий моляться також про дітей, про допомогу в зневірі і смутку, втіхи в печалі.

Преп. Варлаам Хутынский
Викл. Варлаам мав великий дар прозорливості.

Преп. Варлаам Керетский
Цього святого особливо моляться про безпечну подорож по водах.

Святитель Василь Великий
Сам святий до свого священичого служіння так багато працював, обтесывал камені, що на його руках залишалися мозолі. У своїй літургії святитель молиться про тих, які працюють "і в горах,і рудах... і в пропастех земних, і в гірких роботах". Йому моляться про допомогу в працях.

Блаженний Василь Московський
Проповідуючи милосердя, блаженний Василь допомагав людям. Мощі його прославилися чудесами, безліч хворих отримало зцілення за молитвами блаженного. Йому також моляться від пожежі.
Свв. муч. Віра, Надія, Любов та матір їх Софія
Святим мученицам моляться в скорботах і напасті, непохитності у вірі

Св. рівне. князь Володимир
Святий Володимир, який хрестив Русь,- молитовник за Російське держава, за православний народ. Майже осліплий, він прозрів після прийняття святого Хрещення. До його молитвами вдаються в тому числі і для позбавлення від очних хвороб.

Св. великомученик Георгій Побідоносець
"Єгорій Хоробрий", як простонародно називають цього святого - покровитель Руської землі, державності та військової могутності, сім'ї, дітей, помічник у скорботі і напасті. Особливо йому моляться про небезпеку нападу диких звірів. Святий Георгій - захисник худоби, домашньої худоби.

Свт. Герман, архієп. Казанський
До його допомоги вдаються при несправедливих образи, переслідування, утиски.

Преп. Григорій Вологодський
До його допомоги вдаються, коли хочуть помиритися з ворогами.

Свв. мученики Гурій, сам він і Авів
Святим мученикам моляться про заступництво сімейного вогнища, або коли чоловік ненавидить і жене свою дружину, про добрих стосунках у сім'ї.

Св. князь Данило Московський
Моляться при складних житлових проблемах, про сімейне благополуччя, про раду та любові між чоловіком і дружиною, про наповнення свого житла, про збереження Москви.

Преп. Данило Шужгорский
До допомоги преподобного вдаються в молитвах про захист від життєвих негараздів.

Святитель Димитрій Ростовський
Йому моляться про заступництво вдів і сиріт, про співчуття до убогих і беззахисним, про допомогу у бідності і злиднях. Чудеса, що відбувалися від нетлінних мощей святителя Димитрія, особливо стосуються зцілення хворих, у тому числі грудних хвороб. Свт. Димитрій сам знемагав і помер від цієї хвороби.

Св. великомученик Димитрій Солунський
У віці 20 років св. Димитрій був призначений проконсулом Фессалиникийской області, але замість того, щоб гнати і страчувати християн, став учити жителів християнській вірі. Пам'ять святого Димитрія на Русі здавна пов'язується з військовим подвигом, захистом Вітчизни. Йому моляться про прозріння очей.

Преп. Єфросинія Московська
Цієї святої моляться про прозріння очей і від паралічу.

Св. великомучениця Катерина
На Русі святої великомучениці Катерині особливо молилися дівчата - щоб попався хороший наречений. До допомоги святий вдавалися і при важких пологах.

Священномученик Гермоген
При патріархові Ермогене було нашестя самозванця Лжедмитрія і поляків, які уклали патріарха в Чудовому монастирі під варту. Він помер мученицькою смертю від голоду. Йому моляться під час лиха і навали ворогів, про захист від нашестя іноплемінників і іновірних.

Св. пророк Божий Ілля
Про це угоднике сказано: "Помолися, і небо і дощ і дала". Йому моляться про допомогу під час ожеледиці, у тяжких життєвих і матеріальних обстояниях.

Св. прав. Богоотцы Іоаким і Анна
Ці святі до самої старості несли гірке неплодство, потім з благословення Божого народили Пресвяту Богородицю. Їм моляться в подружньому неплодстве або бесчадии. З давніх пір на Русі цим святим молилися перед початком сівби, про покровительство посівів, плодів, урожаю.

Апостол і євангеліст Іоанн Богослов
Святий Іоанн Богослов, улюблений учень Ісуса Христа, взяв Пречисту Матір Божу після розп'яття Христа в свій будинок, де вона й перебувала до свого Успіння. Святому апостолу, як і апостолам Марку, Луці, Матвію, моляться про добрі стосунки в родині і про раду та любові між чоловіком і дружиною.

Св. мученик Іоанн Воїн
Св. Іоанн Воїн, посланий переслідувати і вбивати християн, надав велику допомогу гнаним. Всю свю життя він присвятив служінню ближнім. Воїн-мученик викривав у крадіжці злодіїв. Йому моляться про відшуканні вкраденого, від злодійства, від кривдників.
Свт. Алексій, Митрополит Московський
Ще про святителя Алексія навіть іновірці знали, що "небо ні в чому не відмовляє його молитві". Особливо святителю Олексію моляться про дарування прозріння.

Свт. Іоанн Златоуст
До посередництва цього святого, перед Богом звертаються ті, хто дійшов до відчаю, в душевних недугах.

Св. Пророк Іоанн Хреститель
Один погляд на страдницьку усекновенную голову Хрестителя має шукати у нього допомоги проти головного болю. Як проповіднику покаяння, йому моляться про дарування почуття покаяння. На Русі святого молилися про заступництво посівів і родючість, при освяченні пчельника.

Св. прав. Іоанн Кронштадтський
В дитинстві св. праведного Іоанна погано давалася грамота, і після гарячої молитви наче полуда спала з очей хлопчика, і він почав читати. Серед інших молитов до великого чудотворця, йому підносять молитви про допомогу дітям у навчанні.

Св. Вмч Іоанн Новий, Сочавський
Має особливу благодать від Бога допомагати займаються торгівлею.

Блаж. Іван Ростовський
Цього святого особливо моляться про зцілення багатьох хвороб.

Св. прав. Іван Російська Сповідник
Він торгував у Константинополі поруч з турецькими лавками, встигав у своїй торгівлі більше всіх. За це і за свою християнську віру був замучений невірними. Святому Іоанну Російській моляться про успіхи в торгівлі.

Св. Йосип Волоцький
Великий угодник Божий. На Русі шанували нарівні зі святителем Миколаєм.

Священномученик Кипріан та мучениця Іустина
Моляться про прогнании лукавих духів від людей і тварин, проти шкоди з боку екстрасенсів, чаклунів, чарівників, злих людей.

Св. блаженна Ксенія Петербурзька
Моляться про допомогу завдяки багатоманітним сімейних і життєвих обстояниях, про клопотанні за померлих без покаяння.

Священномуч. Климент, папа Римський
До його заступництву вдаються при образи і гоніння.

Бл. Максим юродивий, Московський чудотворець
Цього святого особливо моляться про зцілення.

Преп. Марія Єгипетська
Преподобної Марії моляться в особливому бесовском нападі на плоть.

Преп. Мартініан Белоезерский
Йому моляться в образі, коли хочуть знайти правду і справедливість.

Св. блаженна Матрона Московська
Свята матінка Матрона - велика Свята угодница нового часу. Блаженна передбачала, що після її смерті "через багато років люди дізнаються про мене і підуть натовпами за допомогою у свої жалі і з проханнями помолитися за них до Господа Бога, і я всім буду допомагати і всіх почую". Особливо святий моляться про полегшення тілесних хвороб, хвороби ніг, а також про будь-якої сімейної та побутової нужді.

Свт. Митрофан Воронезький
Цього святого особливо моляться про життєвий влаштуванні дітей.

Св. Архистратиг Божий Михаїл
Архистратиг Михайло поставлений Господом над усіма дев'ятьма Ангельськими чинами. З давніх часів прославлений він на Русі. Пресвята Богородиця і Архангел Михайло - особливі передміхурова за російські міста. Міцна віра православних християн в допомогу Архангела Михаїла у всіх бідах, скорботах, бідах. Архангелу Михайлу моляться при вході в новий будинок.

Св. муч. Михайло і Федір Чернігівські
Цим святим моляться про міцне стоянні в Православній вірі.

Преподобний Мойсей Угрин
Преподобному отцю нашому моляться про позбавлення від тілесної пристрасті.

Св. великомученик Микита
Святий великомученик Микита постраждав за віру. Його тіло, кинуте у вогонь, не згоріло, але після довгого зберігання у одного, було перенесено до храму. Святому векомученику Микиті моляться про здоров'я дітей, і особливо про псування, про зцілення "від родимця". На Русі великомученик Микита вважався покровителем гусей. Йому молилися про водоплавної птиці.

Св. цар страстотерпець Микола
Святому царю нашому Миколі моляться про майбутнє нашої Вітчизни і у всякій життєвою потребою, а також в знак покаяння в соборному гріх зради Богоизбранному царського роду Романових.

Преп. Онуфрій Великий
Моляться від раптової або раптової смерті.

Преподобний Паїсій Великий
Цього святого особливо моляться про померлих без покаяння.

Св. мучениця Параскева
Св. мучениця Параскева завжди шанували на Русі як помічниця у жіночих турботах, покровителька домашнього господарства, подателька гарних наречених, покровителька сільськогосподарських робіт. Їй особливо моляться під час сіяння і жнив хлібів. Святий моляться про зцілення дітей.

Св. первоверховные апостоли Петро і Павло
Великим вчителям Православ'я моляться про примноження віри. Святому апостолу Петру моляться про зцілення - Спаситель зцілив тещу апостола, "лежащу і вогнем жигому". Апостолу Петру моляться також про благополучній ловлі риби, про успіхи в рибальстві. Апостолу Павлу моляться при відкритті робіт на фабриках, у майстернях і т. д. - сам апостол не залишався без діла ні вдень, ні вночі.

Свт. Питирим Тамбовський
Цього святого особливо моляться про духовному просвітництві.

Сім отроків, іже в Ефесі: Максиміліана, Иамвлих, Мартініан, Іван, Діонісій, Ексакустодиан (Костянтин), Антонін.
Святим семи отрокам, іже в Ефесі моляться при порушенні сну і безсоння.

Преподобний Силуан Афонський
Російський святий трудився на Афоні. Часточка його святих мощів знаходиться в Афонському подвор'ї Москви.

Св. прав. Симеон Богоприимец
Моляться про заступництво дітей - він прийняв у храмі сорокаденного Богонемовля - і про зцілення дітей.

Свт. Софроній Іркутський
Помічник у справах і потребах всім вдаються до його допомоги.

Святитель Спиридон Триміфунтський
До багатьох його чудес відносяться чудеса зцілення хворих, допомоги стражденним. Ще за життя святий прославився лагідністю, добротою, странноприимством і працьовитістю. На Русі свт. Спиридон шанували нарівні зі святителем Миколаєм.

Свт. Стефан Пермський
До його заступництву вдаються в скорботах і напасті.

Преп. Тихон Калузький
Моляться про позбавлення від усіляких бід і напастей.

Святитель Тихон Задонський
Так як святитель Тихон сам довго боровся з недугою зневіри, то до його молитвами прибегаютв тузі, у розпачі, у смутку, в душевної скорботи.

Св. мученик Трифон
Ще в дитинстві своєю чистою молитвою проганяв комах з поля, грозивших знищити весь урожай. Відомо його диво вигнання біса з дочки римського імператора. З юних років володів даром зцілювати хворих, надавати допомогу всім, хто кличе його в молитвах, особливо в скорботах, тяжких життєвих обстояниях. Св. муч. Трифону моляться і про щастя в шлюбі.

Св. мученик Уар
Цьому святому моляться за нехрещених померлих, померлих в зневірі, не прийняли Святого Хрещення, не пізнали Істинного Бога, уклонившихся від Божої правди. Крім цього святого Уару моляться за здоров'я немовлят і малолітніх дітей, а також про немовлят, які померли в утробі матері або під час пологів.


Св. мученики Флор і Лавр
Святим мученикам моляться про допомогу в потребах сільського господарства - позбавлення худоби від хвороб і падежу, особливо коней.

Свт. Феодосій Чернігівський
Церква наводить на допомогу цього святителя в потребах, пов'язаних із зміцненням розуму і знання дорослих і дітей.

Св. благ. князь Феодор і чада його Давид і Костянтин
Моляться про дарування миру, про захист Православ'я і Руської землі.

Св. великомуч. Феодор Стратилат
Цього святого великомученнику особливо моляться про захист від ворогів.

 

 

Архангели
Уриїл, що панує над небесними світилами. Його ім'я означає «Бог — це світло», «світ Божий», або «полум'я Господа», тому що він висвітлює ситуації і дає пророчу інформацію та попередження.
Допомагає з:
Змінами на Землі
Вирішенням проблем
Духовним розумінням
Навчанням, контрольними, особливо студентам
Погодою
Письменництвом

Рафаїл, володар думки людини і його зцілитель. Його ім'я означає «Господь зцілює» або «Господь зцілив» і походить від єврейського слова рафа, що означає «доктор» чи «цілитель».
Архангел Рафаїл — могутній цілитель фізичних тіл, як людей, так і тварин.
Допомагає з:
Подоланням згубних звичок
Ясновидінням
Зором, фізичним і духовним
Цілителів, керуючи ними і підтримуючи їх
Цілительством як людей, так і тварин
Домашніми улюбленцями, відшукуючи зниклих
Очищення простору
Звільненням духа
Мандрівникам: захистом, порядком і гармонією

Реуїл, піддає покарань світ світил. Його ім'я означає «друг Бога»
Його основна роль на Небесах — спостерігати за іншими архангелами і ангелами. Він забезпечує їх співробітництво, гармонійне та мирне, згідно з Божественним велінням і бажанням. Тому його часто називають «архангелом справедливості і законності».
Допомагає з:
Вирішувати спори
Навести порядок
Гармонійно співпрацювати в групах та сім'ях
Захищає тих, з ким несправедливо звертаються
Вселяє впевненість, особливо невдахам
Заступається у сварках

Михайло, головний Архангел. Його ім'я означає "хто як Бог"
Допомагає з:
Відданістю і вірністю того, у що ти віриш
Відвагою
Напрямком
Енергією і життєвою силою
Сенсом і метою життя у всіх її проявах
Мотивацією вчинків
Захистом
Очищення простору
Розкріпаченням духа
Підвищенням самооцінки

Сариил, начальник над духами, соблазняющими і залучають людей у гріх. Його ім'я означає «таємниця Господа»
Допомагає з:
Божественним ясновидінням
Інформацією
Маніфестаціями Фізичними можливостями
Гавриїл, вартовий раю і начальник над духами, які надають допомогу людям. Його ім'я означає «Господь — моя сила» або «Божий Чоловік» Гавриїл визнається трьома основними релігіями – іудаїзмом, християнством та ісламом.
Допомагає з:
З усиновленням дитини
Проектами мистецтва і всім, пов'язаним з мистецтвом
Зачаттям дитини і народжуваністю
Журналістикою і письмовим творчістю (Теле-радіо роботою)

Ієремиїл, що спостерігає за воскресінням мертвих. Його ім'я означає «милість Господа»
Допомагає з:
Ясновидінням і пророчими баченнями
Переглядом життя і змінами в житті
Психологічними снами і їх тлумаченням

Існують молитви з проханнями до кожного з Архангелів відповідно їх служіння.
1. Святий Архангела Михайла, переможцю, переможи пристрасті моя.
2. Святий Архангела Гавриїлі, вестниче Божий, звести мені смертний годину.
3. Святий Архангела Рафаїлі, цілителя, зціли мене від хвороби душевныя і телесныя.
4. Святий Архангела Урииле, просвітителю, просвіти моє почуття душевныя і телесныя.
5. Святий Архангела Иегудииле, прославителю, прослави ма добрими справами.
6. Святий Архангела Селафииле, молитвенниче, моли Бога за мене, грешнем.
7. Святий Архангела Варахииле, благословителю, благослови мене, грішного, все життя вести душевного спасіння.
У канонічних книгах Біблії згадуються лише два імені Архангелів:
1) Михаїл (з євр. — «хто як Бог»; Дан. 10:13; Юд. 1:9) — Архістратиг безтілесних Сил.
2) Гавриїл (з євр. — «чоловік Божий»; Дан. 8:16; Лк. 1:19) — служитель Божественної фортеці і вісник таємниць Божих.
Чотири імені зустрічаються в неканонічних книгах:
3) Рафаїл (з євр. — «допомога Божа»; Тов. 3:16) — цілитель недуг.
4) Уриїл (з євр. — «вогонь Божий»; 3 Езд. 4:1) — служитель Божественної любові, возжигающий у серцях любов до Бога і яке світить світлом Богопізнання.
5) Селафіїл (з євр. — «молитва до Бога») — служитель моління, научающий молитві.
6) Ієремиїл (з євр. — «висота Божа»; 3 Езд. 4:36).
Крім того, благочестиве переказ говорить ще про двох Архангелах:
7) Ієгудиїл (з євр. — «хвала Божа») — помічник у працях і посередник нагород працюючим на славу Божу.
8) Варахіїл (з євр. — «благословення Боже») — служитель Божих благословень.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner