271 відгук

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (68) 384-29-91
+380 (95) 644-66-94
Маріуполь, Україна
Схемы под бисер от компании "МИКаА"

Прикмети і символи у вишивці

До благополучної вагітності та народження дитини:
Ті, хто хоче завагітніти, вишивають "Не ідеального"від Дім і Поцілунок" Вервако, Малюк від ЗР (силуэтик світлими нитками по чорній канві) .
Фенікс омогает бездітним парам. Фенікс в парі з Драконом зображується під час весіль як символ плідного союзу, щасливого шлюбу і здорових дітей!!!
Маки, макове поле - чоловіча сила, рішення проблеми народження дитини
вишитий лелека з малюком.

Своє житло:
Вишитий БУДИНОК сприяє появі свого житла. Неважливо, буде це набір якоїсь фірми, вишивка по схемі, хрестиком, гобеленовим швом або гладдю. Не важливо, чи це сільська хатинка або розкішний особняк. Будь-яка будівля допоможе поліпшити житлові умови. З досвіду вишивальниць – вишивалися і невеликі картинки, і вдома.

Пастка (Ловець) снів
вішається над узголів'ям ліжка, або поблизу від неї і сприяє хорошому сну і добрим сновидінь.
Винаходячи пастку для снів, індіанці відтворили сплетеную павутину зі шкіряних мотузок.
Саме таким чином, на їхню думку, вона не пропускала злих духів, які наводять безлад у свідомості і, тим самим, не дозволяла формуватися кошмарам.
Вішається він в узголів'я ліжка. А призначення: та сіточка що посередині утримує погані сни і пропускає хороші. Плетіння має бути саме таке.

КВІТИ:
Маки, макове поле - чоловіча сила, рішення проблеми народження дитини
Троянда-королева квітів, за легендою росла в раю без шипів, але знайшла їх після гріхопадіння людини як нагадування. Троянда символізує мучеництво, а також благодійність.
Великодній лілія (нарцис) - символ вічного життя. Ранні християн вважали, що вона проросла зі сліз Єви, залишає рай. Лілія означає досконалість, тому вираз "позолотити лілію" означає намагатися поліпшити те, що покращення не потребує, як йдеться у Шекспіра в "Короля Джона": "золотити золото вищої проби і фарбувати лілію ... це марна трата часу і сміховинне надмірність". Великодній лілія - нарцис - розпускається під час Пасхи, коли на зміну холодній, безрадісною зими гріха несподівано прийшла весна порятунку. Квітка дуже доступний і надзвичайно гарний. Вишиті нарциси, тюльпани, розпускаються одночасно з нарцисами і трохи пізніше іриси (шабельна лілія), і також самі лілії прикрашають оздоблення церков і будинків на Великдень.
Вишиті квітами теплих кольорів диванні подушки оберігають подружню любов, холодних - розвивають дар передчуття негараздів.
Вишивка із зображенням квітів охороняє від розлучення з коханим, з фігурним орнаментом - від раптової небезпеки, із зображенням людей, пейзажів, будівель допомагає досягти успіху в ділових починаннях.

Для поліпшення здоров'я
Журавлі - бажано 2 і в купе з сосновою гілкою або самим деревом... Це один з найголовніших символів здоров'я.
Персик так само вважається символом здоров'я.

УДАЧА, багатство і процвітання, вирішення побутових проблем:
Вітрильник - чудовий талісман, привлекающиц удачу в справах. Він означає символічне "прибуття" удачі. ДЛя ефективної роботи талісмана необхідно, щоб вітрильник був звернений носом всередину будинку. Якщо помістити на палубі корабля шматочки золота чи його імітації, це значно збільшить ефективність талісмана".
Золота рибка - успіх у фінансових справах.
Фенікс - символ процвітання,символізує тепло сонця, літа і вогню. Фенікс в парі з Драконом зображується під час весіль як символ плідного союзу, щасливого шлюбу і здорових дітей!!!
Тринога жаба з монетою в роті - символ великої удачі. Один з ефективних талісманів для зони багатства. Приносить багатство, збільшує грошову удачу. Розміщувати краще в зоні багатства (південно-східний сектор). Розташовувати потрібно - ніби вона встрибують в будинок. Можна помістити в фонтан з водою - збільшить грошову удачу.
Павич - талісман, що притягує удачу та успіх. Пір'я також діють.
Підкова - символ удачі, достатку і благоденства. За Фен-шуй рекомендується розміщувати кінцями вгору.
Вітряк - задумавши бажання при вишивці, воно обов'язково здійсниться.
Виноград -якщо на кухні буде що-небудь з виноградом, то це принесе багатство
Грошове дерево в Фен Шуй являє собою Ваш бізнес або сімейний бюджет. Дерево росте і розвивається, а плоди на ньому - монети.Грошове дерево– до багатства і тяжінню грошей, але тільки в тому випадку якщо вишито правильно: за фен-шуй на деревце повинно бути: - непарна кількість монет (інакше гроші будуть спадати, а не прибувати). Краще всього якщо монеток буде 9. Монети обов'язково повинні бути з дірочкою посередині і ієрогліфами,- непарна кількість квітів, а краще 3 квітки. Квіти повинні бути на подобу квітучої вишні. Прикріплені квіти і монети повинні бути червоною ниткою.Дерево має висіти навпроти вхідних дверей, щоб гроші йшли в будинок.
Дракон приносить успіх в бізнесі. Це одне з улюблених символів Фен-Шуй. Він обов'язково повинен бути зображений з чарівною перлиною - символом духовного і матеріального багатства. Ця чарівна перлина - символ нерозривності матерії і духу. Якщо у дракона немає перлини, він злиться і не приносить удачу
Слон - сприятливе тварина Фен Шуй. Він притягує удачу сприятливої зірки. Завдяки своєму хобот, слон може дістати щось з далека. Цю його здатність використовують у Фен Шуй, щоб втягнути удачу сприятливої зірки процвітання в будинок. Якщо сприятлива зірка розташована прямо на вході і вся удача входить через двері - це чудово, але зустрічається вкрай рідко. В інших випадках можна вдатися до допомоги слона. Слона ставлять на підвіконня, хоботом у напрямку гарної зірки, і він втягує удачу з вулиці через вікно в будинок.
Дельфіни - життєрадісні друзі і помічники (але розміщувати тоді в зоні Помічників - північно-захід)
Фонтан - символ багатства і достатку. Рухома вода олицитворяет величезну удачу.
Гори-для залучення успіху в бізнесі добре на півночі розміщувати, тільки не з гострими піками і без води. Ще добре процвітаючі банки і бажано що б ці картини були за спиною, як підтримка
Кінь - символ швидкості і витривалості, радості життя, оптимізму і доброї слави. Краще, якщо кінь буде спрямована вгору. Кінь приносить з собою вітер змін і сприятливі зміни в житті. Якщо до спини коня прикріпити символічне зображення золота, тоді кінь принесе вам славу і гроші
Присутність на кухні зображення плодів та страв сприяє достатку.
МАЯК-до вирішення давно мучившей проблеми, зміни в житті на краще (зміна роботи, партнера і т. д.)
Колоски пшениці, жита, вівса сприяють добробуту, багатства, здоров'я, затишку в домі

До весілля, щоб знайти пару:
Золоті обручки - потрібно вишити їх зображення на червоному (обов'язково!) тлі
Півонія - квітка радості, символ вишуканою пристрасті і плотської любові. Він є найбільш сприятливим символом для молодих подружніх пар, повісити картину треба на південний захід. Зображення півонії в спальні або в секторі любові - чудовий талісман, але його сприятливу дію актуально тільки в перші роки шлюбу. Коли народжуються діти і молода жінка стає матір'ю, півонії в спальні починають символізувати невірність.Якщо жінка розлучена і у неї є діти, то можна сміливо розміщувати півонії. Звичайно, якщо хочете зустріти свою долю.
Метелики - рекомендують прикрашати пурхають метеликами стіни спальні, щоб активізувати романтичні відносини. Метелики в спальні допоможуть швидше налагодити своє життя самотнім людям і зберегти вогонь вже існуючих відносин.
Метеликів слід розташовувати парами або зграйками, щоб створювалося враження, ніби вони природним чином влетіли в Вашу кімнату. (http://www.fengshu.ru/lub.html)
Весільний рушник, особливо добре той, де присутня пара пташок ,традиційними сімейними символами вважалися зображення лелек на гнізді ( лелек ) , пари голубів ( обов'язково повернені один до одного дзьобами ) , вінок з калини і листя хмелю
Єдиноріг - якщо вишити незаміжньою дівчині, то вона в найближчому майбутньому вийде заміж. символізує довге життя, святкування, пишність, радість, славетних нащадків і мудрість!!!
Пара тварин: вишити пару лебедів, пару вовків,пару лелек, пару качок , два метелики - подружнє щастя( зображення самотніх жінок прибрати з квартири),
Птах-пава - символ сімейного щастя
Якщо Ви будете вишивати пару людей – чоловіка і жінку, то в ідеалі вони повинні триматися за руки або цілуватися.
Набори від ЗР "Погляд", "Смарагд" і т. д. для залучення в будинок чоловічої статі

Захист для дітей:
Тигриця з малюком: На Сході тигр вважається царем гір. Тигри служать найкращим оберегом від будь-яких негативних впливів і злих сил. Це побажання дітям зростати сильними, здоровими, в повній безпеці і бути гідними царської величі. Тигренята під деревом довголіття, служать оберегом для дітей і забезпечують їм успішний розвиток. Це побажання дітям зростати сильними, здоровими і гідними царської величі.
Слон з малюком: Символ сили, проникливості, інтелекту, розсудливості і миролюбства. Приносить сприятливу успіх господарям будинку і захист дітям, стимулюють творчий потенціал.
Кінь з малюком: Прекрасна кінь, що оберігає лоша, символізує джерело сили і енергії, забезпечує захист дітям, приносить батьківську любов, радість життя, красу і оптимізм. Зображення служить прекрасним підтримує засобом для дітей. кінь - покровитель дітей. Символізує швидкість, завзятість, дарує сили і витривалість, а дітям - швидкий розвиток.
Загалом будь-яка картина де є мама з малюком, будь то люди або тварини (де є турбота) це і буде додатковий захист.
Дитячу лінь і небажання вчитися зашивають в хрестики в картині "Дуже втомився" від Дім (ну той самий кіт на гілці!!!)

Основні кольори, що використовуються в традиційній китайській вишивці, складаються з п'яти наступних:
синій - уособлення вищого Ян-символ неба;
Білий уособлення вищого інь , символ чистоти;
Червоний символи вогню, радості, щастя;
Жовтий символи Землі, влади, мрії;
Чорний символ води, змінності, вічності, простору. Наприклад, на дитячих передничках вишивалися зображення тигра, або намиста з замочком - символами сили і довгого життя; метелики - побажання щастя; і, навіть чиновник на коні - побажання успішної кар'єри. До числа благодатних символів відносяться єдиноріг, трехлапая жаба (символ багатства), короп.

СИМВОЛИ ФЕН-ШУЙ і не тільки
ЛЕЛЕКА - Довголіття, щаслива і умиротворена старість
АЙВА - Родючість і щасливе подружжя
МЕТЕЛИК - Любов і радість; два метелики - подружнє щастя. Метелик - символ нового життя, означає відродження, прекрасний символ воскресіння і вічного життя." символ безтурботної радості, щастя;
БАМБУК - Здоров'я, довголіття, гнучкість. Є провідником сприятливої енергії
БИК - Надійність і сила. Довга і плідна життя, стабільна і стійка
ВАЗА - Спокій; ваза, наповнена чимось- символ притягнення багатства
ВІЯЛО - Традиційний символ захисту. Охороняє не тільки будинок, але і самої людини від напастей
ВИНОГРАД - Достаток, веселощі
ВОДА - Здоров'я, благополуччя
ВОДОСПАД - Залучення удачі в будинок
ВОРОНА - Шлюбний союз, вірність
ГОЛУБ - Лагідність і чистота. Пара голубів - любов, дружба і подружня вірність. Голуб символізує прощення. Коли голуб з листом оливкового дерева з'явився в Ноевому ковчезі, це було знаком прощення.
ГОРА - Підтримка, захист і допомогу
ГРАНАТ - Лопнув гранат - численне потомство
ГУСАК (пара)- Віра і вірність в шлюбі
ДЕЛЬФІН - Гідність, надія, безпека
ДЕРЕВО - Довголіття
ДРАКОН - Вищий символ удачі, творчих здібностей; приносить успіх у бізнесі
ДРОЗД - Нові сприятливі можливості, радість, щастя
ЖАБА - Сила, фортеця
ЖИРАФ - Багатство
ЖУРАВЕЛЬ - Добрий норов, спокій, вірність, довге життя. Часто зображується під сосною - ще одним символом довголіття
ЗАЄЦЬ - Чуйність, достаток, довгожительство
ЗІРКИ - Щастя і вічність
ЗЕБРА - Спокій духу в будь-якій ситуації
ЗИМОРОДОК - Витонченість, благородство, подружня вірність
ЗМІЯ - Рух і оновлення. Уособлює мудрість і глибокі знання
ІРИС - Життя, не знає старості
КОРОП - Удача і духовні досягнення. Дев'ять коропів символізують процвітання і матеріальне благополуччя.
Два карпа - Символ повної гармонії стосунків між чоловіком і жінкою
КОЛІБРІ - Символ радості життя
КІНЬ - Знак перемоги, хоробрості, влади
ЧОВЕН - Символ прибуває удачі в справах, безпеки, надії
КОШИК - Наповнена чимось- символ достатку, родючості, достатку
ЩУР - Достаток, заможність, добробут
ЛАСТІВКИ - Успіх і достаток
ЛЕБІДЬ - Витонченість, краса, чистота, вірність
ЛЕВ - Енергія і доблесть. Захисник дому та громадських місць
ЛЕОПАРД - Хоробрість
ЛЕТЮЧА МИША - Щастя. П'ять кажанів - \"п'ять благ\" - довголіття, багатство, здоров'я, моральність,
життя до кінця, зумовленого долею
ЛОТОС - Досконалість, духовна витонченість, світ, жіночий геній, літо, плодючість, символ вірності
КІНЬ - Покровитель дітей. Символізує швидкість, завзятість, дарує сили і витривалість, а дітям - швидкий розвиток
МАГНОЛІЯ, ОРХІДЕЯ - Любов, вишуканість
ВЕДМІДЬ - Символ сили та мужності
МАВПА - Оригінальність мислення, хитромудрість, кмітливість
ОЛЕНЬ - Кар'єра
ОРЕЛ - Потужний символ успіху. Влада, сміливість, гострий розум
ПАВИЧ - Краса і благородство. Розпущений хвіст - звання та нагороди
ПАЛЬМА - Перемога
ПЕЙЗАЖ - Символ удачі і сприятливих можливостей
ПІВЕНЬ - Символ чування, неусыпности. Носій чоловічої гідності. червоний півень - оберіг проти пожеж, білий півень відганяє злих нічних духів!!!
ПЕРСИК - Символ довголіття
ПІВОНІЯ - Палка пристрасть, незгасна любов, слава, гідність
ПАПУГА - Символ веселої вдачі, дружнього спілкування, гарної пам'яті
ПТАХИ - Символ радості, краси, щастя
БДЖОЛА - Працьовитість, успіх в науці, мистецтві, торгівлі
РИБИ - Гарантія успіху у фінансових справах, вдалого розвитку
САКУРА - Удача, любов, краса, молодість і оновлення
СЛОН - Влада, сила, проникливість
СОВА - Ерудиція, репутація, мудрість; оберігає від нераціональних грошових вкладень
СОБАКА - Надійний захист
СОРОКА - Символ \"щасливої зустрічі\"
СОНЦЕ - Знак провидіння, достатку, істини
СОСНА- Символ довгого життя, вірності і відданості
БАБКА- Витонченість
ТИГР- Захисник від злих духів, символізує силу і міць.символ тигра використовують з великою обережністю, оскільки це дуже жорстока тварина, яка при неналежному поводженні може знищити свого господаря. Якщо ви вирішили використовувати символ тигра для захисту будинку, обов'язково перевірте, чи немає серед членів вашої родини тих, хто народився в рік тварин складових їжу тигра (кабан, заєць, півень)!!!
КАЧЕЧКИ (пара)- Щастя в любові
ФЕНІКС- Символизирует тепло солнца, лета и огня. Помогает бездетным парам. Феникс в паре с Драконом изображается во время свадеб как символ плодотворного союза, счастливого брака и здоровых детей
ХУРМА- Радость
ХРИЗАНТЕМА- Удача
ЦАПЛЯ- Символизирует верность и долголетие
ЦИКАДА - символ бессмертия и воскрешения, счастья и вечной юности. Единственное насекомое, котрое живет более 17 лет. Считается, что эти крошечные создания вселяют великие идеи и наделяют живостью мысли!!!
ЧЕРЕПАХА- Долголетие, сила, выносливость. Символизирует неуклонное движение вперед.

пейзаж- символ удачи и благоприятных возможностей;
Бобовые — символ достатка, сытности, физической силы.
Веник — выметает энергетическую пыль из дома.
Жаворонки — символ плодородия и деторождения.
Злаковые — символ материльного достатка.
Кукуруза — символ здоровья детей.
Лыко — здоровье ног.
Мак — символ исполнения желаний.
Мешковина — достаток в доме.
Монета — копейка рубль бережет.
Орех — символ умственной силы, мудрости, долголетия.
Перец — от ссор в семье и символ женской красоты и молодости.
Подкова — удача, счастье.
Подсолнухи, семечки — энергия солнца и здоровья.
Гарбуз — символ родючості.
Фрукти, ягоди — ріг достатку.
Хліб — духовне і матеріальне багатство.
Квітка — символ сонця.
Квіти — комфорт, затишок.
Часник, цибуля, мак — відганяє нечисту силу.
Шишка — фортеця сім'ї.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner